Šis unikalus išradimas yra rimtų mokslinių tyrimų rezultatų, kuriuos atliko kompanijos Fohow specialistai, rezultatas. Diržai yra pagaminti iš ypatingos medžiagos, kurios viduje išdėstyti nanotechnologijos dėka, stipriai susmulkinti (iki 10ˉ12!) nedidelio galingumo magnetai ir mineralai. Diržo sudėtyje jų yra virš penkiasdešimties ir pagal akupunktūros principus, veikia taškus išilgai įvairių energetinių meridianų.
Faradoterapinių diržų pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis – nefritas), tame tarpe ir meteoritinės kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonasis spinduliais ir nedidelio galingumo magnetai, išdėstytais specialiu būdu. Magnetų ir didelio kiekio susmulkintų iki ypač smulkių dydžių mineralų panaudojimas, leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės „bangos” ilgio diapazone. Taip yra pasiekiamas ilgalaikis giluminis audinių sušildymo efektas.
Šiluma pasiekia iki 14 сm. gylį ir yra jaučiama kelių valandų bėgyje! Yra apskaičiuota, kad diržai yra veiksmingi ypač ilgą laiką (iki 5000 valandų!), o leidžiamas naudoti per parą laikas, kai diržas yra sudrėkinamas, po 15 – 30 minučių 2 kartus per dieną. Sausą diržą nerekomenduojama dėvėti daugiau kaip 5 valandas. Šiuo atveju vyksta lėtas infraraudonųjų spindulių veiksmas be deginimo efekto.
Rezultate šie diržai apjungia savyje geriausias savybes: refleksoterapijos, fizioterapijos, magnetoterapijos, mineraloterapijos ir infraraudonųjų spindulių saunos be jokio išorinio energijos šaltinio panaudojimo. Iš tikrųjų, įsigyjant faradoterapinius diržus, jūs gaunate fiziokabinetą savo namuose!
Naudojant faradoterapinį diržą juosmeniui, turintį du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), galime pasiekti gydomojo ir sveikatinamojo poveikio juosmeninėje ir krūtininėje stuburo dalyje, tai yra, praktiškai visose stuburo smegenų srityse.
Pastebėtas teigiamas diržo poveikis esant tarpslankstelinių diskų išvaržoms: jau po 15-20 min. veikimo išnyksta skausmai, atsistato aktyvūs judesiai (net po pirmojo seanso!). Išvarža – tai ne kas kita, kaip disko sienelės įtrūkimas. Dėl to disko sienelė susilpnėja ir, spaudžiant disko viduje esančiam gelio struktūros turiniui, atsiranda sienelės iškyšulys, kuris palaipsniui didėja ir pradeda spausti stuburo smegenis. Atsvarai įsitempia priešingos pusės raumenys, stengdamiesi kompensuoti pažeistos disko dalies spaudimą. Ilgai trunkantis raumenų spazmas sukelia jų uždegimą, dėl to ir atsiranda stiprūs skausmai.
Veikiant diržui, pašalinamas ryškus raumenų spazmas aplink pažeistą diską, tuo būdu, sumažėja disko spaudimas ir padidėja tarpslanksielinis tarpas, o tai sudaro galimybę pasiekti teigiamo rezultato.
Įsigydami faradoterapinius diržus jūs įsigyjate fizioterapinį kabinetą, turintį visus privalumus ir neturintį trūkumų (stiprus intensyvių elektromagnetinių laukų poveikis, UV spinduliuotė ir t.t.).
Pavyzdžiui, esant paūmėjimams, fizioterapija yra draudžiama, tačiau naudodami šiuos diržus jūs vienu metu esate veikiami infraraudonosios spinduliuotės, kuri gerina kraujotaką pažeistose vietose, taip pat pastovus silpnas magnetinis laukas veikia raminamai ir nuskausminamai. Šie diržai neįkaitina audinių ar organų (temperatūra išlieka kaip kūno temperatūra, arba truputį pakyla).
Naudojimas
Procedūrų skaičius neribojamas, tačiau reikia įsiminti, kad geriausiai gydomai ir profilaktiškai veikia ne ilgi, o reguliarūs seansai. Griežtai draudžiama vartoti alkoholį procedūrų metu ir po jų, kadangi galimos sunkios pasekmės. Prieš vartojimą darbinį diržo paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu), o po to uždėti ant probleminės vietos ir pritvirtinti ant diržo esančiais lipdukais. Veikimą pradedame justi po 5-10min. (priklausomai nuo odos jautrumo), lengvo badymo ir šilumos pojūčiais (atsiminkite, kad tai ne garstyčios ir ne paprastas šildymas – ant odos paviršiaus nebus ne tik nudegimų, bet ir jokių naudojimo pėdsakų, pvz.: odos paraudimo ar temperatūros pakilimo).
Rekomenduojamas naudojimo laikas – 15-30 minučių. Jeigu deginimo jausmas jums bus stiprus, galima nuimti anksčiau.
Nerekomenduojama diržą naudoti ilgiau nei 5 valandas.
Ilgai laikant uždėtą diržą, nereikia jo sudrėkinti. Tuomet infraraudonieji spinduliai veikia lėčiau, be deginimo pojūčio; šis režimas tinkamas riebalų ląstelienai naikinti.
Diržus juosmeniui ir kaklui galima naudoti 2 kartus per dieną; miego metu diržų naudoti nerekomenduojama.
Vertas kiekvieno euro –
Nesigailėsit atsikratę nugaros skausmų.
Nesigailiu –
Kad veiksmingas, tai tikrai.
diržas juosmeniui –
Puikus daiktas, labai stipriai šildo, palaipsniui užkaista, nuima skausmą, paderinus su mankšta nuostabus rezultatas.